Náš tým

Michal Kratochvíl

Ahoj, je mi 22 let a chodím na Universitu Tomáše Bati ve Zlíně. Mezi mé koníčky patří cyklistika, lyžování a jízda na kolečkových i ledních bruslích. 

Adam Rajnoha

Čau. Chodím do 9. třídy. Baví mě jízda na kole, ministrování, fotbal, florbal a různé sporty. Ve škole mě baví matika a fyzika.

Dušan Kratochvíl

Čau. Je mi 19 let a chodím na střední školu v Uherském Brodě. Mezi mé záliby patří PC, lyžování, cyklistika, běhání.

Jan Rajnoha

Ahoj, je mi 21 let a chodím na Vysoké učení technické v Brně. Mezi mé záliby patří IT a vše okolo, ze sportů florbal, fotbal, basket, snowboarding.

 

Pavel Hefka

Čau, je mi 21 let a chodím na UTB do Zlína. Mezi mé koníčky patří fotbal, basketball a cyklistika. Baví mě různé výlety.

 

Michal Buráň

Čau, chodím do 7. třídy ná základní školu v Prakšicích. Mezí mé oblíbené předměty patří tělocvik, matika a náboženství. Když zrovna nejsem ve škole nebo na mši svaté, tak si rád zahraju fotbal nebo vytáhnu kolo a jdu se projet.

Tomáš Janča

Ahoj, chodím do 6. třídy na naši základní školu v Prakšicích. Mezi mé koníčky patří ministrování a kolo.

David Vlk

Ahooj, chodím do 6.třídy. Ve škole mě baví tělocvik, náboženství a matematika. Ve volném čase rád jezdím na kole a na bruslích. Přes zimu taky rád lyžuju. A rád chodím s kamarádama ven a taky rád ministruju a svůj volný čas trávím většinou na PC.

Marek Jež

Ahoj, baví mě hrát fotbal, různé míčové hry, skládání lega a ministrování.

Vojtěch Bednařík

Ahoj, chodím do 3. třídy základní školy v Prakšicích. Mezi mé záliby patří ministrování, basketbal a jízda na kole.


1 | 2 >>